Studio Ida Žďár nad Sázavou - pilates, bosu, flamengo, zumba

Novinky emailem

Rozpis kurzů a hodin 2019 - 2020

Dobrý den, nová sezóna kurzů  STUDIA IDA se blíží. Začínáme již 2.9.2019. podrobný rozpis kurzů najdeze v rozpisu kurzů 2019-2020.

Těšíme se na vás. Náš tým  tvoří:

        Mgr. Ida Kršková - pohybový specialista IQ POHYB AKADEMIE PRAHA, školitelka IQ POHYB Akademie.

             Jana Fýdková - rekvalifikantka IQ POHYB Akademie - clinic Jóga, Pilates clinic Mat.1

 Ing.Radka Kabelková - Absolvetka kurzu Pilates Institut Mat.1.

 Celý tým se stále vzdělává v oblasti zdravého pohybu.

 

Všechny naše kurzy jsou zaměřené na zdravou páteř, vyrovnání svalových dysbalancí, napřímení postury, zmírnění bolestí páteře. (výhřezy meziobratlových disků, skoliózy, diastáza, funkční pánevní dno, zdravé chodidlo - halux valgus, odlehčení kyčlím, napřímená kolena, protažené spirály horních a dolních končetin, myofasciální techniky na uvolnění fascií).

Využíváme nejnovější cvičební pomůcky.

Důraz klademe na správné dýchání a jeho propojení se cvičením.

 

  SM-systém cvičíme jinak. Zapojujeme principy spirální dynamiky, která posouvá tuto metodu dál a je propracovanější a účinnější. Vhodná je od dětí až po seniory. Vynikající je právě pro výhřezy, skoliózy, dysbalance a jako kompenzace jednostrannému zatížení našeho těla. Cvičení probíhá s elastickým lanem, převážně ve stoje.

 

Závěsný systém cvičíme jinou technikou tak, aby nedošlo k přetížení ramen, trapézů. Důraz je kladen na délku svalů a protažení, kombinujeme nové cviky s pilates, jógou a dalšími pomůckami, jako jsou pěnové válce, S-bally, bosu, malé míčky, tera bandy, desky, tyče ...) ...doporučujeme tento kurz všem, kteří hledají zpevnění a zároveń vytažení a úžasné protažení. Cvičíme na závěsném systému, ukotveném do stropu: ve stoje, v kleče, v seďe a v leže. Novinkou jsou nové varianty cvičení na závěsném systému: Funkční kruhový trénink!!!! ZS + SM + spine corector + bosu + fit ball+ pilates ring. -  fantastické propojení  protažení,síly,napřímení,vyrovnání dysbalancí,cardio. PO - ČT. v malém počtu cvičících !

 

Pilates clinic - propracovaná  metodata IQ POHYB AKADEMIE. 

Pilates clinic je vyvážené cvičení, přesné a důsledné navádění do cviků tak, aby Vaše tělo cítilo pohyb správně. Přesné nastevení pohybu je pro nás zásadní. Lektor necvičí, ale pozorně kontroluje váš pohyb! Cvičení je vhodné pro všechny od staršího školního věku, až do seniorského věku. Cvičíme na podložce v leže, v kleče, v sedě.

 

Jóga clinic - Jóga proti bolestem zad a celého pohybového aparátu. Je to komplexní cvičení na celé tělo a mysl. Kombinace silových, protahovacích ásan propojených s dechem. Opět vás navedeme do ásan přesně a důsledně pod kontrolou tak, aby došlo k protažení zkrácených svalových skupin a posílení těch ochablých.Poznáte "nové svaly na vašem těle"!!! Závěrečnou ralaxací uvolníme bloky ve vašem těle a mysli.  Novinkou jsou kurzy v PO- fasciální jóga- intenzivní protažení,elasticita svalů a PÁ- zaměřeno  na pánevní dno,diastázu,kyčle,celkové vytažení a zpevnění.!!

 

BOSU cardio a bosu core - Kombinace cardiové práce pro vaše srdce a lepší kondici, balančního cvičení a propracované posílení středu těla s důrazem na zachování délky svalů a vyrovnaného zatížení jednotlivých svalových skupin. Cvičíme na rytmickou hudbu v adekvátním tempu a s propojením se silovými a protahovacími cviky .Tato kombinace  vytváří úžasný intenzivní trénink. 

 

Rozpis kurzů najdete www.studio-ida.cz. v rozpisu kurzů 2019-2020 /rozklikni celý článek/

 

Jestliže Vás nějaký kurz zaujme, napište na: idaskovic@centrum.cz. Ještě zbývá několik volných míst!

 

Na viděnou v září, užívejte krásný srpen.

I

<< Zpět